NOWOCZESNE OGRODZENIA

Nowoczesne ogrodzenia w POLBRAM

Nowoczesne ogrodzenia charakteryzują się oryginalnymi, prostymi kształtami, które idealnie wpisują się we współczesną architekturę. Ponieważ podstawowym celem jest w tym przypadku zachowanie minimalizmu, idealnie wpisują się one w estetykę luksusowych willi, rezydencji lub domów nawiązujących swoim wyglądem do modernistycznych trendów w budownictwie.

Produkty te pozbawione są łuków i wszelkiego typu elementów ozdobnych, które zakłóciłyby geometrię projektu. Obecnie najczęściej nowoczesne ogrodzenia występują w ciemnych, ponadczasowych barwach, na przykład modnych odcieniach szarości tj. antracyt.

Nowoczesne ogrodzenia POLBRAM w zestawie z bramą

W POLBRAM mają Państwo możliwość dobrania pełnego zestawu do ogrodzenia. W naszym zestawie znajduje się przęsło, furtka oraz brama. W naszej firmie dajemy możliwość dobrania odpowiedniego rodzaju bramy dostosowanego do designu i indywidualnych preferencji.

Wśród najpopularniejszych bram możemy wyróżnić:

Możliwość dobrania rodzaju bramy zależy od modelu ogrodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Modele nowoczesnych ogrodzeń POLBRAM

Z jakich materiałów wykonuje się nowoczesne ogrodzenia?

Nowoczesne ogrodzenia to nie tylko odważna, wyrazista estetyka, ale również surowce do zadań specjalnych, które będą szczególnie odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne, korozję lub upływ czasu. Powinny zachować swój nienaganny wygląd oraz idealną kondycję przez lata bez konieczności uciążliwej konserwacji. Właśnie dlatego powszechnie wykorzystuje się między innymi cudowne właściwości stali.

Zdarza się, że nowoczesne ogrodzenia wykonuje się też z materiałów, które imitują wygląd naturalnego drewna lub w kolorze antracytowym. Największą popularnością cieszą się jednak ogrodzenia palisadowe.

Dlaczego warto wybrać palisadowe ogrodzenia pionowe lub poziome?

Ogrodzenia palisadowe mogą mieć albo układ pionowy lub poziomy. Niezależnie od tego w jakim układzie Państwo wybiorą ogrodzenie, nasze produkty wykonywane są z wytrzymałych profili stalowych. Nowoczesne ogrodzenia zarówno pionowe jak i poziome są wszechstronne, oferują wysoki poziom bezpieczeństwa i nie sprawiają problemów przy montażu.

Zalety nowoczesnych ogrodzeń palisadowych w układzie pionowym i poziomym

  • Minimalistyczny, surowy design, który skutecznie realizuje założenia programowe nowoczesnego, funkcjonalnego budownictwa.
  • Wszechstronny charakter oraz wiele możliwości personalizacji.
  • Znacznie większa trwałość i ochrona przed niszczeniem, odpryskami lub utratą koloru.

Czym się kierować przy wyborze ogrodzenia palisadowego?

Po pierwsze wielkością prześwitu. Jeśli nie chcemy, aby układ sztachet pozwalał na wgląd w to, co dzieje się w naszym ogrodzie, zdecydujmy się na model żaluzjowy. W przeciwnym wypadku lepsze będzie ogrodzenie ażurowe. Ważny też jest kierunek ich montażu. Najczęściej jest to kwestia indywidualnych preferencji użytkownika. Chociaż za bardziej uniwersalny uważa się prostopadły układ profili w stosunku do podłoża. Ogrodzenia zamontowane poziomo będą znacznie lepiej pasować do niskiego budynku z płaskim dachem.

Nowoczesne ogrodzenia – połącz piękno funkcjonalnością

Nowoczesne ogrodzenia wokół naszej posesji pełnią dwie podstawowe funkcje: praktyczną oraz dekoracyjną. Zastanawiając się, które rozwiązanie najlepiej pasuje do naszych potrzeb, powinniśmy więc wziąć pod uwagę zarówno ich budowę, jak też wygląd, który będzie przecież wizytówką domu przez wiele długich lat. Najlepiej, jeśli kolor pasuje do charakterystycznego elementu elewacji, takiego jak dachówki, rynny lub obramowanie okien. Struktura musi natomiast chronić prywatność domowników.

Nowoczesne ogrodzenie palisadowe z podmurówką – korzyści tego rozwiązania

Ogrodzenie palisadowe z podmurówką ma nie tylko dekoracyjny charakter, to rozwiązanie ma wiele innych bardzo praktycznych zastosowań. Przede wszystkim podmurówka sprawia, że ogrodzenie jest przymocowane do podłoża. Dzięki temu cała konstrukcja jest bardziej stabilna, a także utrudnia kradzież takiego ogrodzenia. Dodatkowo podmurówka daje więcej prywatności, a także chroni przed zwierzętami. Z jednej strony utrudnia wejście na posesję obcemu zwierzęciu, ale także zwierze domowe wypuszczone na ogród ma mniejszą możliwość ucieczki. Ponadto palisad jest doskonałym materiałem, który jest trwały i odporny na zniszczenia.

Ogrodzenia z podmurówką z palisady polecany jest osobom, które pragną stworzyć nowoczesny design całej posesji, ale także właścicielom zwierząt oraz na posesjach o nierównym terenie.

Nowoczesne ogrodzenia w POLBRAM

W POLBRAM oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru, personalizacji nowoczesnych ogrodzeń. Wyróżniają nas niezawodne, innowacyjne komponenty, profesjonalne wykonanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Polbram to jakość i bezpieczeństwo potwierdzone nie tylko certyfikatem CE, ale także zadowoleniem naszych klientów.

Koszt nowoczesnych ogrodzeń – od czego zależy?

Ostateczna cena nowoczesnych ogrodzeń zależy od zagadnień związanych z wybraniem materiałów, konieczności wykonania podmurówki, wymiarów produktu, a także sposobu ukształtowania terenu. Ze względu na zmniejszenie kosztów wiele osób decyduje się na samodzielny montaż ogrodzenia. W takiej sytuacji ogrodzenia Polbram stają się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem. Wysoka jakość materiałów i łatwość w montażu powoduje, że konstrukcja naszych produktów jest niezwykle stabilna.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnych i wysokiej jakości ogrodzeń, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego!