montaż nowoczesnego ogrodzenia

Ogrodzenie to nieodłączny element każdej posesji. Nie tylko skutecznie chroni ją przed przedostaniem sią na nią niepowołanych osób, ale także pełni rolę dekoracyjną. Oprócz wyboru odpowiedniego ogrodzenia, które będzie trwałe i odpowiednio dopasowane do wyglądu domu i jego otoczenia, bardzo istotne jest także to, aby było ono poprawnie zamontowane. Tylko wtedy spełni ono swoją rolę. Poznaj bliżej zalety i wady samodzielnego i profesjonalnego montażu i dowiedz się, który sposób wybrać.

Samodzielny montaż ogrodzenia – z czym trzeba się liczyć?

Decydując się na samodzielny montaż zakupionego ogrodzenia, trzeba mieć na uwadze przede wszystkim to, że jest to dość spore wyzwanie. Wiąże się ono z dużym nakładem pracy, na którą trzeba poświęcić sporo czasu. Na samym początku należy bowiem przygotować miejsce, w którym umieszczone zostaną słupki ogrodzeniowe. Muszą być one przymocowane stabilnie, aby ogrodzenie dobrze się trzymało. Im większy teren do ogrodzenia, tym więcej pracy trzeba będzie na to poświęcić. Należy pamiętać także o tym, że potrzebny będzie ktoś do pomocy. Samodzielne osadzenie przęseł czy bramy może być bowiem bardzo trudne

Montaż ogrodzenia – czy warto wykonać to z profesjonalną firmą

W Polbram zajmujemy się produkcją i dystrybucją nowoczesnych i klasycznych ogrodzeń. Nasze produkty są proste do zamontowania. Jednak ze względu na brak czasu, wielkość działki lub brak umiejętności wiele osób decyduje się jednak na wynajęcie firmy, która zajmie się profesjonalnym montażem ogrodzenia. 

Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści, gdyż sprawia, że nie trzeba się tym przejmować. Ekipa dysponuje niezbędnym sprzętem i narzędziami, bez których montaż ogrodzenia nie byłby możliwy. W przypadku samodzielnego montażu konieczne jest wcześniejsze zaopatrzenie się w nie. Najczęściej firmy zajmujące się montażem ogrodzeń oferują  gwarancję, z której można skorzystać w razie wszelkich nieprawidłowości. Jest to więc rozwiązanie bardzo bezpieczne oraz komfortowe.

montaż ogrodzenia

Ogrodzenia marki Polbram – zaufaj specjalistom

Ogrodzenia Polbram są solidne, a także stylowe i nowoczesne, dzięki czemu świetnie dopełnią wygląd każdego budynki i otaczającej go posesji. Wyróżniają się one trwałością oraz wytrzymałością. Są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy wysoka temperatura. 

Innowacyjny sposób ich łączenia sprawia, że nawet ich samodzielny montaż jest prosty i nie zajmuje dużo czasu. Dzięki temu decydując się na ogrodzenia Polbram można cieszyć się pięknym ogrodzeniem już po kilku godzinach.

Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać?

Ogrodzenia dostępne w ofercie marki Polbram można podzielić na trzy główne kategorie:

Pierwszą z nich są ogrodzenia klasyczne o eleganckim charakterze, które wyróżniają się swoją subtelnością i niepowtarzalnym wyglądem. Nawiązują one nieco do ogrodzeń stosowanych w angielskich lub francuskich pałacach. Są idealnym wyborem dla osób, które lubią klasyczne rozwiązania i chcą podkreślić wyjątkowy charakter swojej posesji. Modele te posiadają fantazyjne kształty, które sprawiają, że przyciągają uwagę przechodniów oraz gości odwiedzających posesję. Niektóre z nich wzbogacone są także detalami, dzięki którym wyglądają one jeszcze piękniej. 

Drugą grupę stanowią nowoczesne ogrodzenia palisadowe. Wyróżniają się one przede wszystkim prostotą, a także stonowanymi kolorami. Dostępne są one w odcieniach szarości,  antracytu. Świetnie pasują do minimalistycznie urządzonych posesji, a także do budynków w stylu skandynawskim. Ogrodzenia te układane są one w układzie pionowym lub poziomym. 

Ogrodzenia panelowe są trzecią kategorią spośród 3 głównych kategorii ogrodzeń Polbram. Składają się one z pojedynczych przęseł. Ogrodzenia panelowe wykorzystywane są przede wszystkim przy obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, ale również przy budynkach mieszkalnych. W naszej ofercie dostępne są także dopasowane do nich bramy, furtki oraz inne akcesoria. 

Solidne ogrodzenie – zadbaj o odpowiedni wygląd swojej posesji z Polbram

Wybór odpowiedniego ogrodzenia oraz dopasowanych do niego akcesoriów ma ogromne znaczenie. Wpływa bowiem na wygląd domu oraz całej posesji. Jego zakup jest inwestycją na wiele lat, dlatego warto dobrze przemyśleć ten wybór. Ogrodzenie powinno być nie tylko eleganckie i pasujące swoim stylem do ogólnego charakteru domu, ale również trwałe i wytrzymałe. Wybierając ogrodzenia marki Polbram można mieć pewność, że będzie to doskonała decyzja, której z pewnością się nie pożałuje.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty i wybrania ogrodzenia idealnie pasującego do indywidualnych preferencji.