Słupek zintegrowany

Ogrodzenie to nieodłączny element każdej posesji. Jego głównym zadaniem jest przede wszystkim zabezpieczenie jej przed niepowołanymi osobami. Ogrodzenie pełni jednak także rolę dekoracyjną, gdyż wpływa na to, jak prezentuje się dom i otaczająca go działka. Nowoczesne ogrodzenia wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością oraz tym, że posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, które wpływają pozytywnie na komfort ich użytkowania. Jednym z nich jest słupek zintegrowany wielofunkcyjny. Warto przyjrzeć mu się nieco bliżej i dowiedzieć się, jakie funkcje pełni.

Co to jest słupek zintegrowany?

Słupek zintegrowany wygląda jak zwykły słupek ogrodzeniowy, ale pełni o wiele więcej funkcji. Dzięki umieszczonemu w nim wideodomofonowi pozwala on sprawdzić, kto chce wejść na posesję. Nie trzeba więc wychodzić z domu, by sprawdzić, kto czeka pod bramką. Zdalne otwieranie furtki jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdyż pozwala na wpuszczenie na posesję gości bez wychodzenia z domu. Jest to przydatne zwłaszcza jeśli pogoda nie jest sprzyjająca.

Tego rodzaju słupek marki Polbram wyposażony jest również w klawiaturę kodową, za pomocą której otworzyć można bramę bez konieczności używania klucza. Wystarczy wpisać ustalony wcześniej kod, a furtka otworzy się. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza, gdy nie możemy znaleźć klucza.

Innowacyjne rozwiązania w słupkach zintegrowanych Polbram

Słupek ten ma o wiele więcej funkcjonalności, niż tylko wideodomofon czy klawiatura kodowa. Innowacyjny słupek zintegrowany marki Polbram wyposażony jest także w czytnik linii papilarnych, co wyróżnia ten produkt spośród innych dostępnych na rynku. Czytnik ten można zaprogramować na kilka odcisków linii papilarnych, dzięki czemu domownicy będą mogli wejść na posesję bez konieczności wpisywania kodu czy korzystania z klucza. Jest to bardzo wygodne oraz nowoczesne rozwiązanie.

Na życzenie klientów w słupku może zostać zainstalowany również czujnik zmierzchu i włącznik czasowy. Funkcje te automatycznie uruchomią oświetlenie LED przy ogrodzeniu, gdy zapadnie zmrok lub według określonego wcześniej harmonogramu. Dzięki temu lampy uruchomią się automatycznie, a domownicy wracając do domu po zmroku będą mogli czuć się bezpiecznie.

Innowacyjny słupek zintegrowany może także pełnić rolę skrzynki pocztowej. Świetnie sprawdza się również jako podświetlenie numeru domu. Dzięki niemu nawet po zmroku będzie można odnaleźć konkretną posesję. Najbardziej wymagający klienci mogą zamówić słupek z funkcją gniazda zasilającego, czy funkcją sterowania bramy. Dla osób posiadających automatyczny system nawadniania ogrodu i roślin, jakie się w nim znajdują bardzo pomocna może okazać funkcja sterowania nim. Dzięki temu nawet podczas nieobecności w domu rośliny czy trawnik nie zeschną.

Innowacyjny słupek zintegrowany

Do jakiej bramy można zamontować słupek zintegrowany?

Nowoczesne słupki zintegrowane Polbram pasują do wszystkich modeli bram dostępnych w naszej ofercie. Bez problemu można go zainstalować razem z bramą segmentową, czyli taką, która przesuwa się na rolkach po szynie jezdnej. Pasuje również do bram dwuskrzydłowych łamanych, które idealnie sprawdzają się na małych posesjach. Na montaż słupka zintegrowanego mogą zdecydować się również użytkownicy bram przesuwnych.

Korzyści z montażu słupka zintegrowanego Polbram

Uniwersalność oraz funkcjonalność, jaką wyróżnia się słupek zintegrowany Polbram sprawia, że zdecydowanie warto jest pomyśleć nad jego zakupem i montażem. Dzięki temu, że łączy on w sobie tak wiele funkcji, ogranicza konieczność kupowania dodatkowych urządzeń czy akcesoriów. Jest to więc jednocześnie także ekonomiczne rozwiązanie.

Innowacyjny słupek zintegrowany marki Polbram wyróżnia się także wysoką jakością wykonania. Został zrobiony z trwałych i wytrzymałych materiałów, które odporne są na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg oraz promieniowanie słoneczne. Jest także pomalowany specjalnymi farbami, które nie łuszczą się i nie rdzewieją. Wszystkie elementy takiego słupa są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu posłuży on bez zarzutu przez długi czas.

Tym, co wyróżnia tego rodzaju słupek i sprawia, że warto się na zdecydować na jego zakup jest także to, że prezentuje się on bardzo nowocześnie. Został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował idealnie do bramy i pozostałych elementów ogrodzenia. Dzięki temu tworzy z nimi spójną całość. Jest to więc idealne uzupełnienie nowoczesnych posesji.